Sprzęt gracza

2016-05-06

Z pośród urządzeń peryferyjnych komputera i akcesoriów z nim związanych, cztery z nich zawsze cieszą się szczególnym zainteresowaniem graczy. Są to mysz, podkładka do niej, klawiatura oraz słuchawki z mikrofonem (o ile te służą do gry przez sieć, a najczęściej właśnie tak bywa).


Ze sprzętem do gry na komputerze jest podobnie jak ze sprzętem dla sportowca. O ile uprawiamy sport amatorsko to zwyczajny osprzęt ze sklepu nam wystarczy, jeśli zaczynamy poważniej podchodzić do tematu, zaczyna się testowanie poszczególnych producentów i modeli, zawodowcy dostają sprzęt dosłownie "skrojony" dla nich i spełniający ich indywidualne wymagania. Ze sprzętem komputerowym dla graczy jest podobnie (chociaż niektórzy mogli by się śmiać), każdy ma swoje indywidualne potrzeby i nawyki.   


Sektor akcesoriów komputerowych, stworzył specjalny segment wyrobów dla graczy komputerowych. Nie łatwo jest dobrać sobie odpowiedni dla siebie sprzęt. Parametry akcesoriów można opisać na bazie produktów firmy Qpad. Qpad'y są jednymi z najwyżej cenionymi przez graczy akcesoriami, zwłaszcza ze względu na możliwość doboru sprzętu w zależności od naszych indywidualnych wymagań. Dotyczy to każdego użytkownika komputera - nie tylko gracza, ale podczas gry widać to najbardziej.