Opakowanie dla Samsunga Galaxy s4?

2016-02-11

Pomimo tego, że Samsung Galaxy s4 jest obecnie jednym z najpopularniejszych smartphone na polskim rynku, to większość z nas nie zastanawia się nad zapewnieniem bezpieczeństwa swojemu urządzeniu. Mowa tutaj co prawda nie o samym systemie operacyjnym, ale o ochronie przed uszkodzeniami mechanicznym.

Wiele sklepów!
Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „etui Samsung Galaxy s4” dostaniemy całą listę sklepów internetowych, w których już za kilkanaście złotych kupimy dobre etui do naszego smartphone, które nie tylko uchroni nasz telefon przed zarysowaniem, ale również jest szansa, że uchroni go przed uszkodzeniem w związku z upadkiem.

Brak 100-procentowej gwarancji!
Decydując się na etui do Samsunga Galaxy s4 nie można jednak zakładać już na samym początku, że tego typu etui jest stuprocentowo skuteczną ochroną smartphone – Samsung Galaxy s4 nie należy do kategorii „pancernych smartphone”, które mają działać w każdych warunkach!

Podsumowując, etui do naszego smartphone może uchronić go przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem z pewnej wysokości, jednak z pewnością uchroni jego obudowę przed licznymi rysami, które mogą powstać w związku z noszeniem telefonu w kieszeni, w torbie czy chociażby przesuwaniem go po stole.