Niedrogie etui do iPhone 4s

2015-10-26

W przeciwieństwie do smartfonów wielu innych firm, telefony Apple prawie się nie starzeją, dzięki czemu nawet użytkownicy starszych modeli wciąż mogą śmiało korzystać ze swoich urządzeń.

Warto natomiast włożyć telefon do dobrego etui, które będzie zabezpieczało go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Użytkownicy nieco starszego już iPhone 4s mają to szczęście, że różnego rodzaju akcesoria - w tym również wspomniane etui - do tego telefonu są dużo tańsze niż w przypadku nowszych modeli. Dzięki temu można w bardzo korzystnej cenie kupić markowe etui iPhone 4s, które będzie idealnie zabezpieczało telefon. Właściciele tych iPhone'ów nie zawsze chcą zmieniać sprawdzone rozwiązania i na siłę kupować nowy sprzęt, skoro stary działa bez żadnych zastrzeżeń. Po co więc wymieniać dobry telefon, skoro wystarczy dokupić do niego etui iPhone'a 4s w jakimś modnym kolorze i to właściwie wystarczy, aby całkowicie odmienić telefon?

Ceny etui są na tyle przystępne, że można pokusić się o zakup dwóch i w razie potrzeby wymieniać je później w taki sposób, aby pasowały do kreacji lub stylu. Można z tego skorzystać również wtedy, gdy chce się skorzystać z etuii zapewniającego odporność na zalania lub inne funkcje, czego podstawowe modele nie mają.