Obudowy do telefonów z “energetycznym” bonusem

2014-09-08
Za wygląd telefonu w największym stopniu odpowiada jego obudowa. Możemy ją zmienić dokupując różnego rodzaju etui lub pokrowce, trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że nie zawsze jesteśmy skazani na standardowe obudowy do telefonów. Wybierać możemy również spomiędzy alternatywnych rozwiązań, wśród których na uwagę zasługują z pewnością obudowy z dodatkową baterią.

Tego typu obudowy do telefonów pozwalają na długie korzystanie z telefonu bez konieczności podłączania go do ładowarki. Przydać się to może zwłaszcza podczas podróży, kiedy nie mamy stałego dostępu do prądu elektrycznego. Dzięki dodatkowej baterii umieszczonej w obudowie do telefonu możemy pracować na telefonie znacznie dłużej niż standardowo.

Co ważne, taka obudowa nie wpływa niekorzystnie na wygląd telefonu - ot zwyczajnie staje się on nieco “grubszy”. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że tego typu alternatywne obudowy do telefonu nie będą pasować do każdego telefonu, musimy dokładnie wybrać obudowę odpowiednią do naszego modelu telefonu, gdyż jedynie wtedy wszystko będzie działać jak należy. Warto rozważyć to rozwiązanie, o ile oczywiście dostępne są obudowy pasujące do modelu telefonu, który posiadamy.