Pokrowiec na smartfona

Eleganckie dodatki do urządzeń mobilnych - pokrowiec na smarfona

2014-07-24

Pokrowce na smartfony to jedne z najczęściej używanych akcesoriów do telefonów. Są przede wszystkim eleganckie, znakomicie pasują do osób dojrzałych, które mają skrystalizowany gust estetyczny i cenią sobie elegancję.

Wśród osób młodych do najpopularniejszych akcesoriów ochronnych należą przede wszystkim etui, osoby nieco starsze wybierają częściej pokrowiec na smartfona. Etui ma bardziej sportowy charakter, cechuje się też dobrym trzymaniem się w rękach, pokrowce zaś zapewniają ochronę telefonu i przydają mu elegancji.

Pokrowce na smartfony bardzo często wybierane są przez kobiety, zwłaszcza te, które na co dzień noszą torebki (a więc - powiedzmy sobie szczerze - większość z nich). W torebce niestety zazwyczaj znajduje się bardzo wiele różnych drobnych przedmiotów, od kosmetyków, przez różne drobne przedmioty (jak pilniki czy nożyczki), na kluczach kończąc. Wkładając tam telefon bez żadnej osłony ryzykujemy zadrapaniem lub porysowaniem ekranu oraz obudowy. Pokrowiec na smartfona skutecznie zabezpiecza nasz telefon przed takimi, niepożądanymi efektami, dlatego też to właśnie kobiety bardzo często sięgają po pokrowce.