etui do Samsung Galaxy S3 Mini

Galaxy S3 Mini - czy warto inwestować w dodatkowe akcesoria ochronne?

2014-05-27

Samsung Galaxy Mini to cieszące się dużą popularnością uproszczone wersje najlepszych telefonów produkowanych przez Samsunga. Jednym z modeli, który zaskarbił sobie największe uznanie użytkowników jest Samsung Galaxy S3 Mini.

Jak wszystkie modele Galaxy Mini, tak również S3 Mini jest telefonem, który wizualnie przypomina swojego bardziej zaawansowanego technicznie kuzyna (S3). Różnice jednak nie ograniczają się tylko do ceny. Samsung Galaxy S3 Mini jest nieco słabszy technicznie, jest również znacznie mniej wytrzymały (w sieci pojawiały się opinie na temat bardzo delikatnego ekranu, podatnego na rysy i pęknięcia). Dla wielu właścicieli konieczny stał się zakup etui do Samsung Galaxy S3 Mini, gdyż użytkowanie telefonu bez dodatkowych akcesoriów ochronnych dla wielu osób skończyło się bardzo nieciekawie. Oczywiście jeśli ktoś telefonu używa bardzo ostrożnie ryzyko jest znacznie mniejsze, ale wszyscy wiemy jak to jest… czasem wystarczy chwila nieuwagi i telefon ląduje na ziemi.

Etui Samsung Galaxy S3 Mini nie jest oczywiście idealnym sposobem na ochronę telefonu, przed pewnymi zdarzeniami nas nie uchroni, jednak jeśli idzie o zwykłe, codzienne użytkowanie wówczas etui może nam się mocno przydać. Nie tylko zabezpieczy ekran przed zarysowaniami, zamortyzuje drobne upadki, ale również nada smartfonowi stylu i elegancji. A w przypadku wielu właścicieli smartfonów ich prezencja i wygląd zewnętrzny jest równie ważny jak parametry techniczne i funkcjonalność.

Jeśli szukamy umiarkowanie taniego, porządnego smartfona zdecydowanie powinniśmy brać S3 Mini pod uwagę, jednak nie powinniśmy zapominać przy tym o dodatkowych akcesoriach ochronnych, jak etui właśnie. Wytrzymałość Galaxy S3 Mini nie jest bowiem tak duża jak klasycznego Galaxy S3.