Przed premierą iPhone 6

2014-05-22

W mediach oraz na portalach poświęconych nowym technologiom coraz częściej pojawiają się artykuły oraz przecieki medialne poświęcone premierze najnowszego modelu iPhone - iPhone’a 6. Według nieoficjalnych doniesień premiera nowego iPhone’a będzie mieć miejsce w sierpniu bieżącego roku. Co to będzie oznaczać dla fanów produktów z logiem nadgryzionego jabłka nie trzeba chyba tłumaczyć.

Poprzedni model iPhone’a - iPhone 5 - na rynku pojawił się w drugiej połowie 2012 roku, a sceny, które miały miejsce przed sklepami oferującymi nowe produkty Apple zaliczyć mogliśmy do kategorii miejskich dziwactw. Fani Apple ustawiali się tam bowiem w długich kolejkach na kilka dni przed pojawieniem się iPhone’ów 5 na półkach!

Taka determinacja to z jednej strony coś dziwnego - z drugiej - świadczy o stosunku, którym użytkownicy iPhone’ów darzą swoje smartfony. Czyste szaleństwo. Fani Apple wydają pieniądze nie tylko na nowe telefony, ale również na szereg dodatkowych akcesoriów użytkowych, jak chociażby etui iPhone 5, dodatkowe obiektywy, opaski monitorujące czy też różnego rodzaju gadżety.

A to tylko początek, trzeba bowiem pamiętać, że system iOS jest systemem zamkniętym i za każdą aktualizację czy nową aplikację trzeba płacić. Użytkownikom iPhone’ów w niczym to jednak nie przeszkadza i zapewne w sierpniu znów będziemy mieć do czynienia z wielkimi kolejkami, nagłym napływem dodatkowych akcesoriów do iPhone’ów, najróżniejszymi dodatkami, itd.

Zarobi zapewne nie tylko Apple, ale również szereg firm produkujących etui do iPhone’ów, akcesoria do nich, czy też tworzących gry i aplikacje na system iOS.